IMDb:
5,4

The Head Hunter izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
4

Filmi beğenip beğenmemeniz filmden ne beklediğinize göre değişir. Detaylıca gösterilen canavarlar ya da epik dövüş sahneleri yok filmde. Kızını kaybetmiş bir adamın insanlardan uzakta, tek başına yaşadığı paralı asker hayatını görüyoruz. Adamın gün içinde yaptıklarını izliyor, tekdüze amaçsız yaşamına şahit oluyor ve bir gün kızını öldüren canavarın dönmesiyle onu avlamak için verdiği çabayı görüyoruz.

Film sanki ana karakterin değil de bir yan karakterin hayatını anlatır gibiydi benim için. Fantastik evrenlerde yalnızca birkaç sahnede gördüğümüz, baş role yardım edip sonra kaybolan, ya da yolculukta karşılaşıp bir daha görülmeyen bir karakterin arka plandaki yaşamı gibiydi. Benim gibi fantastik film ve kitaplara aşinaysanız demek istediğimi anlayacaksınızdır zaten. :)

Fantastik denilince çoğu insan direkt vampir - kurtadam - zombi - uzaylı gibi şeyleri düşünse de ben farklı evrenlerde geçen farklı hikayeleri daha çok seviyorum. Büyücüleri, şövalyeleri, perileri, cüceleri, goblinleri, golemleri, elfleri, trolleri ve bunların yaşadığı evrenleri görmekten, o evrendeki çeşitli canlıları tanımaktan hoşlanıyorum. Bu filmin de evrenini sevdim. Yalnızca kafalarını görsek de canavarları da beğendim.
Biraz daha fazla para harcanarak canavarlar detaylandırılsa, bir kaç dövüş sahnesi eklense ve karakterin geçmişine kısa flashbackler olsa çok daha güzel olurdu. Ama bu haliyle de benim için yeterince tatmin ediciydi.

Bizim dünyamızın dışında, durgun ilerleyen, yormayan bir film arıyorsanız bakabilirsiniz.

avatar
0

Kapak fotoğrafına aldanıp izledim diyeceğim de, oda silinmiş gerçi. Düşünce iyi ama bir görsellik yok. İzlerken insanı geriyor mu? evet ama çok düşük bütçeli kalmış. İzlerken benim gibi uykunuz varken izlemeyin, ninni gibi gelir. 40. dakikaya kadar film çok ağır ilerliyor. Bir puan vermek gerekirse IMDb'ye katılıyorum. 10/5.Adminin Cevabı: Güncelledim

avatar
0

Konusu iyi güzel de insanı tatmin etmeyen bir şeyler eksik. Ben olsaydım şöyle devam ettirdim, şöyle sahneler eklerdim, demekten kendimi alamadım. Resmen böyle güzel bir konuyu harcayarak filmi heba etmişler. Filmin yönetmeni kimse çok yazık etmiş. Oysa daha fazla emek harcayarak kült bir korku filmi yaratabilirmiş. 5.5/10

avatar
0

Admin, Fembed'den açıldığında film i durduramıyoruz. veya sesini kısamıyoruz tekrar dakika volume kalite göstrergesi çıkmıyor.Gereğinin yapılmasını rica ederim teşekkürler..Adminin Cevabı:tekrar dener misiniz. fembedin reklamlarından dolayı sanrım

avatar
1

Film boyunca ne olacak ne olacak diye bekliyorum, çatışmaları açık açık göremediğimiz düşük bütçeli gibik bir film, beğenmedim.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum