IMDb:
6,5

The Current War izle (2017)

Elektrik Savaşları izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Elektriğin insanların yaşamına ilk kez girişinin ve olayların gelişiminin tane tane anlatılması, oyuncuların kaliteli performansı ve film boyunca sahnelerle uyumlu müziğin kullanılışı enfesti bence. Lakin rahmetli Nikola Tesla^ya az yer verilmesi ve detaylı anlatılmayışı üzdü (8,5/10)

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

oyuncular için izledim oyuncular için izlenebilir.

avatar
0

Bana göre iyi filmdi tarihe merakı olanlar mutlaka izlesin, gerçek olaylardan kişilerden esinlenilmiş... edison , tesla vs

avatar
1

Filmin basinda da denildigi gibi gercek olaylardan esinlenilmistir. Ama gercek bire bir islenmemis carptirilmis degistirilmis. Yani okudugum bir iki biografi olmasa edison icin uzulecem ... Elektrikli sandalyeyi kendi onerdi, AC nin ne derece tehlikeli oldugunu at uzerinde degil bir fil'e elektrik vererek gosterdi youtube da videosu bile var. Yani adam serefsizin onde gideni...Tesla ise sonuk kalmis. Filmin teslaya bakisi batinin Turkiye ye bakisi gibi yokmus gibi davraniyorlar.

avatar
-1

@SteveJobs, tesla fanboy.

avatar
1

filin etkiliyeci özellikle Tom holland'ın gösterdiği oyunculuk. ama filmin bilgilerinde Michael shannon'ı göremedim.