IMDb:
6,7

Suspiria izle (2018)

izle

Görüntülemeye çalıştığınız film telif hakkı sebebi ile sitemizden kaldırılmıştır. Anasayafa dönmek için tıklayınız.

Yorum gönderme bu film için devre dışı bırakılmış. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Herhangi bir destek için iletişimden mail gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Ha dolapta saklanan canavar ha içindeki diyor "Gelecek Postası'ndan " Rita Skeeter: ve devam ediyor efradını cami ağyarını mani açıklamalarına. Sinetek olarak hayli başarılı olsa da ağızda sonradan buruk bir tat bırakan bir şişe Petrus gibi bu film; bana Patronus'umu geliştirme fırsatı verdi ya burukluk da neymiş derken Sülayman Kargı(disconnectus erectus) söze giriyor, Atay'a o kadar dedim neden ben Olric olamıyorum derken söze girip biz filmden bahis etmiştik efendim dedikten sonra:film de neymiş boş işler bunlar deyip susuyoruz ve traakkkss:penisküs.

avatar
1

Yönetmen sinematografisine güvenmiş olacak ki bu filmi de bu şekilde kurtaracağını düşünmüş.İki saat otuz iki dakikalık filmin son yarım saatine sıkıştırdığı dans ve ayin sahneleri ile etkileneceğimizi düşünürken vasat kostüm ve etkileyici olmaktan uzak koreografi de filmi kurtarmaya yetmemiş..Eski film havası oluşturamamışlar-oluşturamazlarda.. Filmde daha modern teknikler kullanılsa bence daha etkileyici olurdu. Ama beklentiniz korku ise malesef. Hem o çizgiden uzak hem de sıkıcı gelebilir. Fantastik ögeler içeren karanlık tonda filmleri izlemeyi severim ama bu film beni bir yandan hayal kırıklığına uğratırken diğer yandan da sanatsal yönü atmosferi gayet hoştu, bunun yanında bu film bana kalırsa ne korku ne de gerilim, bu film aslında kanlı, karanlık ve sanatsal bir dans filmi. Korku janrındaki her filmi izlerim gibi bir mottonuz varsa buyurun..

avatar
4

Ne zamandır '77'deki orijinal filmi izlemek istiyordum... '2018'de birebir uyarlama olarak yeniden çekildiğinden haberim yoktu, görünce çok sevindim... '77' 'Dario Argento' işte yönetmenlik böyle olur ve ne varsa eski filmlerde var dedirtti... Senaryosuda 'Dario Argento' ve 'Daria Nicolodi(Oyuncu)'ye ait... Birebir uyarlama olduğu için senaryoya yok şöyle yok böyle diyemiyorum... Birden fazla kültürün buluştuğu, içinde bulunulan dönemi yansıtan, İtalyan kült korku(Bildiğimiz korkudan ziyade sanat)filmi... Klasik İtalyan/Fransız filmleri tam olarak 'Nü' değildir, ama çoğu zaman 'Nü'ye göz kırparlar... '77'de başrolü canlandıran oyuncu 'Jessica Harper' bu filmde 'Anke Meier(Doktorun Karısı)'nı canlandırmış... Film bize 'Le Tre Madri(Üç Anne)','Nevrotic Hypnosia' gibi kavramları havada bırakarak üçlemenin ilk filmi olduğunu ve devamının geliceğini kanıtladı...

avatar
2

'Chloe Grace Moretz' çok az yer almış filmde, varlığıyla yokluğu tartışılır... 'Dakota Johnson'a gelirsek, 'Sado-Mazo'nun Elli Tonu'yla kız vucudunu dünyaya açtı... Heleki bunun gibi bi 'Sanat Kültü' filmdemi oynamıycaktı yani... Kesinlikle takdir ediyorum...

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum