IMDb:
5,3

Robin Hood izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Puanlardan da anlaşılacağı üzere, vasatın üzerine çıkamamış bir Robin Hood filmi. Farklı bir Robin Hood Filmi yapmak istemişler. ama olmadığı kanaatindeyim. Bunun sebebi ise filmin çok basit işlenmiş olması. Hem filmin sonunu hem de bir sonraki sahneyi hemen tahmin ediyorsunuz. İzlerken Robin Hood’un bir hırsız olduğunu unutturan bir filmdi. Film hiçbir şekilde ormanda geçmiyorken, aksine sürekli şehirde aksiyon dolu bir savaş filmi izlenimi verdi. Filmin tek iyi yanı bana göre temposuydu. Neredeyse baştan sona aksiyon dolu bir film olduğu için, bu açıdan izlerken sıkılmıyorsunuz.

Şu ana kadar izlediğim en iyi Robin Hood uyarlaması, 1991 yapımı Kevin Costner’in oynadığı Robin Hood filmiydi. Onu sizlere tavsiye ediyorum.

avatar
0

devamı gelse iyi olurmuş sanki yarım kalmış....

avatar
0

Filmin tarzı hoşuma gitti. Her yerin toprak çamur leş olmadığı bir ortaçağ filmi olmuş. Robin Hood'a da yeni ve çok farklı bir soluk gelmiş, Mekanlar, kostümler, silahlar hepsi farklıydı hoşuma gitti. Kadın karakterin ve şerifin giyimi fazla modern kalmış ortaçağla alakası kalmamış neredeyse. Filmin temposu iyi, senaryonun temeli de sağlam, ama ekrana yansıyan daha iyi olabilirdi, film icabı boşlanan yerleri var. Puanının bu kadar düşük olması adil değil belki de araplar ve kilise vs. bazılarına fazla dokundu.

avatar
2

Yani böyle bir fantastik uyarlamaya gerek var mıydı bilemedim. Sanki olaylar 20. yüzyılda geçiyor ama kullanılan silahlar eşyalar orta çağa ait. Bu biraz gözümü yordu. Aksiyon seviyesi iyiydi. Bazı klişe sahnelerde olmasa daha iyi olurmuş. Açık kapı bırakmışlar ama devamının geleceğini sanmam.

avatar
-1

izlemeyin,izlemeyin

avatar
1

Ortalamanin uzerine cikamayan,genc kesime ancak hitap edebilecek vasat bir uyarlama olmus...Gorsel efektlerle dolduralim ve Jamie Fox gibi bir yildiz oynatalim bu film kesin satar demisler havasinda....iyi ki sinemasina gitmemisim yariya gelmeden cikarmisim...Filmin en kotu tarafi ise muzikleri olmus,izleyiciye duygunun gecmemesinin sebebi bu bence,ruhsuz..Kevin Costner li versiyonundaki Bryan Adams Everything I do I do it for you parcasi unutulmaz

avatar
0

Farkli bi Robin hood olmus. Ama bence guzel olmus. Filmin aksiyon sahneleri ve grafikler cok guzel. Tesekkurler Admin.

avatar
0

Usta bu filmin sesi ne zaman güncellenir ?Adminin Cevabı:kesin bir tarih yok

avatar
1

boyle uydurmasyon götten atmasyon bi robin hood versiyonu ssyretmemiştim

avatar
1

zenginden al fakire ver robın hood güzeldi :)

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum