IMDb:
5,9

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows izle (2016)

Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden izle

Ninja Kaplumbağalar Yılı Imdb Puanı Site Puanı
Teenage Mutant Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
1990 6,8 7,2
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze
Ninja Kaplumbağalar 2: Sızıntının Esrarı
1991 6,0 6,4
Teenage Mutant Ninja Turtles III
Ninja Kaplumbağalar'la Zamanda Yolculuk
1993 4,8 5,1
TMNT
Ninja Kaplumbağalar
2007 6,2 6,8
Turtles Forever
2009 7,6 7,6
Teenage Mutant Ninja Turtles
Ninja Kaplumbağalar
2014 5,8 6,0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
Ninja Kaplumbağalar: Gölgelerin İçinden
2016 5,9 6,0
Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
Ninja Kaplumbağalar'ın Yükselişi
2022 6,2 6,0
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
4

Serinin ilk filmini keyifle izledikten sonra ara vermeden ikinci filmi de izledim. Bir nevi çocukluk yıllarına geri dönerek duyduğum özlemi gidermiş oldum. Her ne kadar çizgi versiyonu gibi olmasa da beklentimi karşıladı.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
İyi seyirler.

avatar
3

Asansör sahnesine çok gülmüştüm ya hatırladıkça izliyorum seriyi. Benim gibi canı çeken ya da (pek sanmıyorum ama) izlememiş olan varsa tavsiye ederim, kaymak gibi gidiyor :) Şimdi de Transformers'a geçeceğim :) :)

avatar
0

Sayın Admin Birşeyi Merak Ediyorum Sizi Yılardır Takip Ediyorum Baktım İlk Site Sizsiniz Filimlerinizi İndirerek İzliyorum Ve Tanıdığım Sizi Herkese Önerdim Ve Öneriyorum Avrupanın 1 Numaraları En İyi Yapancı Film, Dizi Sitelerisiniz Film Olunca Altarnetif Silinmedden Yüklüyorum Tabi Siz Test Yapmışsınızdır 1080x808 ,1080x800 Gibi Üst Düzey Kalitelere Veriyorsunuz Bluray-Dvd Hani Ok.ru, Mail.ru, Plus Player Gibi Altarnetifler Siz Yüklerken Kalite Düşürüyorlarmı Buna Cevap Bekliyorum Ve 4K Geçiş Yapacakmısınız Güzel Olur.Adminin Cevabı:tabiki attığımız kalitede olmuyor. en yakın kalite 1080p ok.ru mail.ru uptobox plusplayer 720p de ise okru mail plus openload movshare sırasında oluyor. ayrıca uptobox alternatif olan yeni filmlerde filmi yüklediğimiz kalitede indirmek için playerdaki uptobox logosuna tıklayın acılan sayfadan download edebilirsiniz. 4k henüz için geçmemiz söz konusu değil yaygınlaşırsa ancak.Türkiye'deki hızlar malum.

avatar
0

İlk yapımdan daha iyi olmuş. Hani çizgi dizilerini takip edenlerin beklediği havaya bürünmüş. Rockstedy Bebap Teknodrom, Shreder'ın Komutan Krang tarafından sürekli ezilmesi, yada Usta Splinter'in ciddi tavrının birden değişerek şaka yapması vs... Ben başarılı buldum. Zaten kaplumbağları hep severdim. Sinema versiyonunda da bu bölüm daha da bir kurtarmış. Zevkle izlenir. Kaçırmayın derim.

avatar
0

burdan yapimcilara sesleniyorum : GG

avatar
0

Teşekkürler admin. Bu filmi bekleyordum