IMDb:
5,5

Invaders from Mars izle (1986)

Marslı İstilacılar izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Korku ve bilim-kurgu değilde, fantastik canavarların olduğu bir film gibi geldi bana :) uzaylı canavarlar 80’s döneminin meşhur makyajlarıyla yapılmış. bu açıdan güzeldi. Filme baştan itibaren gizem unsurunuda iyi yerleştirmişler, ama o son neydi öyle ya? Filmin sonunda kendimi enayi gibi hissettim resmen! Sonu bu şekilde bitmese, kesinlikle daha yüksek puan verirdim şahsen.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

Çevrildiği yıla göre orta sayılabilecek çerezlik bir film. - Şahsen uzaylı tasvirinin komedi gibi değil de adam gibi ciddi bi şey olmasını beklerdim ama neyse - Düşük bütçeli, basit olmuş ama en azından masada klavye başında hazırlananlardan değil ve Timothy Bottoms ile Karen Black'in hatırlarına ve nostalji niyetiyle izleyin derim..

avatar
0

80` li yillarda gercekten iyi filmler var ama bana göre bu film eglencelik. Büyük bir beklentiniz olmadan izleyebilirsiniz. Özellikle efekler ve oyunculuk cok tatmin edici degil fakat dedigim gibi izlenebilir.

avatar
0

Abi boyle mukemmel bir film olamaz acaba devam filmi varmi bulamadim ama filim kendi dalinda mukemmel

avatar
1

Gönderdim Kardeşim :=)

avatar
0

@Emrullah, teşekkür ederim size buna benzer night of demons 1988 Türkçe dublaj 1080p varmı

avatar
0

@adekan, Malesef Şimdilik Vipci lerde var sadece....

avatar
0

@Emrullah, nerden ulasabilrim onlara Adminin Cevabı: google

avatar
-1

son 40 yilin en iyi bilim kurgusu

avatar
0

vhs dönemi popüler filmi "mars istilası" menahem golan-yoram globus'un beraber kurduğu 80'lerin efsane yapım şirketi "the cannon group" un (golan globus olarakda bilinir) tobe hooper'la yaptığı üç filmden biri.diğerleri uzay vampirleri ve teksas testere katliamı 2.hakkında bir inceleme https://www.otekisinema.com/cannon-films-2014/