IMDb:
5,8

High Life izle (2018)

izle

Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Vasatın altı bir yapım. Bir gurup suçlu uzaya yaşamaya gönderilir, proje ise çocuk yapmak ama ne hikmetse normal yolla değil!.. Bir tecavüzcü Coşkun vardır, bir de tecavüzcü Cokuniye, zaten Coşkuniye'nin görevidir çocuk yaptırmak!.. Geceleri mastubate yapar bu Coşkuniye ablam. Yani öyle zaçma zapan bir film ki, dillere destan. Nasa gelse bu işi başaramaz!.. Neyse izleyeceklere keyifli seyirler, izleyenlere geçmiş olsun...

avatar
1

Bebeğin başına ne geleceğini merak ettiğiniz için, hezeyan gibi filmi sonuna kadar seyretmek zorunda kalıyorsunuz. İyi numara.

avatar
3

İzleyiciyi tatmin etmek gibi bir derdi olmayan temposuz, yorucu, içine girmesi zor bir film.
Yani türe karar verseler daha iyi bir sonuç çıkabilirmiş. Hepsine odaklanayım derken dağılıp gitmiş yönetmen. Söylemek istedikleri bulanık kalmış. Geleneksel anlatım teknikleri yok, onun yerine hikayenin belli noktalarından, belli anlara tanıklık ediyoruz. 'Bizi biz yapan dürtüleri, reddetmek üzerine' katmanlı bir film sunulmuş.Çok kafa karıştırıcı, rahatsız edici ama güzelinden değil.

Yönetmenin bilimden, fizikten bu kadar uzak olmasının yanı sıra bir bütçenin emanet edilmiş olması da çok saçma. Gösterilen hiçbir şeyin altı doldurulmayan, ne olduğu belirsiz görüntüler bütünü. Uzaya çöp gibi adam atılıyor, adeta taş gibi yere düşüyor.

Bir de, nedir bu yapımcıların alakasız mastürbasyon v kötü kadrajlı porn*ya varan s*x sahneleri takıntısı anlamış değilim. 'Voyagers (2021)' v bolca 'Das Experiment (2001)' katılarak bir şeyler çekilmiş. Robert Pattinson'ın oyunculuğu ise filmin en azından benim açımdan yüzüne bakılan tek yanı oldu.

avatar
0

Admin filmleri dual şekilde türkçe altyazılı - forced olarak mkv formatında eklesen daha iyi olmaz mı iki seçenek tek halde hem daha az yer kaplar hemde herkes bir olaraktan izler izlenme sayısıda aynı olur daha rahat izleme olur tabi türkçe sesi olan filmler için.Tabi bu bir öneri.Kolay gelsin bu arada.Adminin Cevabı: dediğin işlem için kendi stream sunucumun olması gerekiyor bir çok video upload sitesi bu dediğin şekilde destekelemiyor o yüzden bu şekidle devam ediyoruz.

avatar
-1

Çok sıkıcı geldi, ilk yarım saat sabrettim, baktım bir olay yok, sara sara sonuna geldim. İzlemeyin, boşverin gitsin.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum