IMDb:
5,3

He's Out There izle (2018)

Dışarıda izle

Görüntülemeye çalıştığınız film telif hakkı sebebi ile sitemizden kaldırılmıştır. Anasayafa dönmek için tıklayınız.

Yorum gönderme bu film için devre dışı bırakılmış. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Herhangi bir destek için iletişimden mail gönderebilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Güzel hos heyecanlı bir gerilim filmi ama izlerken sürekli donuyor ve filmi baştan alıp iki defa kumar reklamı izlemek zorunda kalip tekrar başlatıp aynı yere dönmek ve defalarca aynı tekrarı yapmak filmin bütün keyfini kaçırdı aslında 9 puanı hakediyor ama sürekli aynı şekilde donup bekleyip açmak yüzünden 1 puan veriyorum

avatar
0

Klasik bir konu diyebilirim, ama olayların tam olarak açıklanmaması ve sonunun havada kalmasıyla, kötü bir imaj çizdi benim gözümde. Filmin başta büyü veya doğaüstü bir şey ile alakalı olduğunu düşünsemde, klasik bir slasher filminden öte değilmiş. Ama şunu söyleyebilirim ki; gerilim var ve film bir şekilde sonuna kadar izletiyor kendini.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

Ne kadar bildik tahmin edilir olsa'da gerilimi yerin'de güzel bir film tavsiye ederim.

avatar
0

klişelerle dolu bir film ama gizem ve gerilimi yüksek yine de ortalama bir film zaten bu tür filmlerde ölümsüzler her zaman vardır fazla beklentiye girmeden süresi de kısa şans verebilirsiniz ismini söyleyemediğim ablanın güzel dizi ve filmleri var.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum