IMDb:
6,4

A Dangerous Method izle (2011)

Tehlikeli İlişki izle

Yönetmen: David Cronenberg
Senaryo: Christopher Hampton John Kerr
Ülke: İngiltere, Almanya, Kanada, İsviçre, ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon Tarihi: 2 Kasım 2011
Süre: 99 dakika
Ödül: 1 Golden Globe adaylığı. 18 farklı ödül ve 27 adaylık.
İstatistik: 10.053 49 38 10

A Dangerous Method Konusu

Tecrübesiz psikiyatrist Cari Jung ve danışmanı Sigmund Freud ve aralanna giren sorunlu fakat bir o kadar da güzel genç kadın Sabina Spielrein arasındaki fırtınalı ilişkiler bütününe, bir de sınırlan yıkmak konusunda kararlı olan ahlaksız hasta Otto Gross katılır. Her birinin şehvet, tutku ve aldatma üzerine kişisel keşifleri, modern düşüncenin doğasını tamamen değiştirecektir.

David Cronenberg'in merakla beklenen filmi A Dangerous Method, senaryoyu da yazan Christopher Hampton'ın The Talking Cure adlı oyunundan beyazperdeye uyarlandı. Viggo Mortensen Keira Knightley ve Michael Fassbender gibi yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, 1904 senesinde geçiyor ve psikolojinin 2 büyük öncüsü Sigmund Freud ile öğrencisi Carl Jung'un ilişkisini ve bu iki büyük ismin aralarındaki dostluğun nasıl bozulduğunu anlatıyor. Cronenberg, bu yılki Venedik Film Festivali'nde ana yarışmada.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum
E-Posta Bilgilendirme
E-posta adresinizi girerek son yüklenen filmleri güncel olarak takip edebilirsiniz. (Aktivasyon Onayı Gereklidir.) Veya Telegramdan bildirim almak için buraya tıkla.